AFRICKÉ MUZEUM JE PŘES ZIMU ZAVŘENÉ - NOVÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ V DUBNU

budeme se na vás těšit od 1. 4. 2017

Přečtěte si článek o Růženě Holubové na ŽENA-IN.cz

Velmi zajímavé a poutavé povídání o manželce Dr. Emila Holuba si můžete přečíst ZDE.

S ČEZETOU PO STOPÁCH DR. EMILA HOLUBA

beseda s Vojtou Hlásným o jeho cestách jižní Afrikou

Výprava Vojtěcha Hlásného po stopách slavného cestovatele, rodáka z Holic, Emila Holuba. Dnes již legendární Čezeta vyjela ze stínu Stolové hory v Kapském městě, projela kolem majáku v Port Elizabeth, diamantovými poli u Kimberly, solnými pláněmi u Naty, zahlédla Holickou rokli i divoké slony okolo silnice relaxující, Viktoriiny vodopády bez vody, lidi bez peněz, jedoucí auta bez motorů, dívky bez rozumu, továrnu Baťa bez Zlínu a mnoho dalšího.

Vstupné: 50,- Kč

ŠTĚDRÝ DEN V MUZEU

24. 12. 2016 od 13 do 15 hod

Jako každý rok i letos se na vás budeme na Štědrý den odpoledne těšit v Africkém muzeu.

Děti ze ZUŠ Karla Malicha zazpívají koledy a máme pro vás připraven i keramický betlém.

Za celý kolektiv vám všem přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků.

o svátku 17. 11. 2016 je muzeum ZAVŘENÉ