VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA MUZEA

Nově nabízíme možnost nahlédnout do našeho muzea.

Hlavní výstavní sál našeho muzea můžete virtuálně navštívit  ZDE

PONDĚLÍ VELIKONOČNÍ - ODPOLEDNE OTEVŘENO

6. 4. 2015 na pondělí velikonoční bude muzeum otevřeno od 13 do 16 hodin

Nová sezóna začíná 1. 4. 2015

Od dubna se naše muzeum opět otevírá veřejnosti.

Od dubna 2015 můžete opět navštívit naše muzeum denně kromě pondělků.

V dubnu máme otevřeno    Út - Ne     9 - 12      13 - 16
od 12 do 13 hod je polední pauza.

Dr. Emil Holub v Hlohovci

Počátkem roku 2015 bude otevřena výstava o Dr. Holubovi ve Vlastivědném muzeu v Hlohovci.

17. ledna - 11. února 2015    bude probíhat výstava o Dr. Emilu Holubovi ve Vlastivědném muzeu v Hlohovci
Po Kremnici a Banské Bystrici je to naše třetí zastavení na Slovensku. Poprvé na Slovensku zde bude v rámci výstavy promítán životopisný film o Dr. Holubovi, který je součástí stále expozice v muzeu v Holicích.

Dr. Holub sám rád na Slovensko jezdil přednášet. Byl zde vždy přijat s velkou radostí a vřelostí. Do muzeí v Kremnici a Banské Bystrici věnoval několik desítek exponátů ze svých sbírek. Ještě na sklonku svého života, v roce 1895, přednášel Dr. Emil Holub v Kremnici.
Z dalších slovenských měst pak přednášel v Trenčíně, Zvolenu, Banské Bystrici, Popradu a Kremnici.
Srdečně vás zveme k návštěvě.

Foto z vernisáže výstavy vernisáž výstavy vernisáž výstavy vernisáž výstavy v rámci vernisáže se konala přednáška o životě Dr. E. Holuba přednáška foto z vernisáže výstavy

ŠTĚDRÝ DEN V MUZEU 24. 12. 2014 od 13 do 15 hodin

Jako v loňských letech i letos se na štědrý den můžete přijít podívat do našeho muzea

Od 13 do 15 hodin bude na štědrý den Africké muzeum otevřeno.

Přijďte si poslechnout vánoční vystoupení žáků a učitělů Zakladní školy Karla Malicha v Holicích.

Jako v uplynulých letech si od nás každý návštěvník odnese malý dáreček.

Vstupné je jednotné   10,- Kč/osoba