Výstava "Dr. Emil Holub — africký cestovatel" v Plzni

V plzeňské zoologické zahradě se otevírá nová africká expozice. Součástí akcí spojených se slavnostním otevřením se stala i další putovní výstava o Dr. Emilu Holubovi.

Vernisáž výstavy proběhla 30. června 2010 za účasti předních představitelů Západočeského kraje. Výstava potrvá do konce měsíce srpna 2010.

Knihovna FILI Moskva

Ve čtvrtek 23.4.2010 byla v moskevské spádové knihovně FILI otevřena putovní výstava "Dr. Emila Holub - africký cestovatel". Výstava se stala součástí cyklu Zlotaja Čechija - Zlaté Česko. Na vernisáži promluvila ředitelka knihovny, starosta města Holic pan Pavel Hladík a ředitelka Českého centra v Moskvě paní Vlasta Smoláková. Návštěvníci živě diskutovali nejen o životě Dr. Emila Holuba,ale také o čeké kultuře jako takové. Výstava zde byla otevřena do konce května 2010.